Najlepsze gry na telefon

W obecnych czasach każdy z nas może grać na telefonie lub na tablecie. Przekonaj się jakie są najciekawsze i ponadczasowe gry, które każdy powinien mieć na swoim telefonie. Z tymi tytułami na pewno miło spędzić czas darmowe gry na telefon.

Asphalt

Jest serią mobilnych gier obrazkowych która stworzona jest dla wielbicieli wyścigów samochodowych, to gra urozmaicona w akrobacje, a także surrealistyczne efekty. Jest to rozrywka która przygotowana jest na wysokim poziomie graficznym

Candy Crush Saga

Jest to idealna gra dla osób które szukają rozrywki typu casual, to bardzo prosta gra i głównym celem jest przesuwanie słodyczy w rzędach tak by tworzyć zestawienia które są punktowane. Jest to rozrywka ucząca koncentracji i przyspieszająca refleks, poza tym może być bardzo mocno uzależniająca.

Zombie 2

To rozrywka o ładnej i zaawansowanej grafice a także niebanalnym poczuciem humoru i strategicznej fabule. Gra jest totalnie absurdalna, polega ona na zwalczaniu Inwazja zombie za pomocą różnego rodzaju roślin.

Pokemon go

Gra jest niezwykle popularna a ostatnimi czasy, narobiła wokół siebie dużo szumu. Polega ona na łapaniu pokemonów i walce na arenach. Rozrywka ta może naprawdę wciągnąć, dodatkową jej zaletą jest to że motywuje ona do wyjścia z domu.

Run 2

Jest to rozrywka z którą z pewnością każdy miał chociaż raz doczynienia. Polega ona na bieganiu i pokonywaniu przeszkód a także zdobywaniu drogocennych monet.

Najlepsze gry na telefon – Dragon Ball Legends

Jest to seria Dragon Ball którą z pewnością wiele osób pamięta jeszcze z dzieciństwa. Gra cechuje się dobrą oprawą graficzną, ma również wygodny interfejs i wprowadza nas w świat emocjonującej walki z atakami specjalnym. To główne znaki rozpoznawcze całej tej serii

SimCity

To legendarna gra którą można dostać również w wersji mobilnej, polega ona na budowaniu wymarzonego miasta. Można w niej zorganizować rozrywkę sieciową a także rywalizować i korespondować z wieloma graczami

World of Tanks

Jest to najsłynniejsza sieciowa gra którą można zainstalować na telefonie, to inaczej sieciowe symulator czołgów w które można grać w dowolnym miejscu. Możesz mieć pewność że nie zawiedziesz się na tej serii.

Jak widzisz na rynku jest wiele ciekawych gier mobilnych które możesz ściągnąć na swój telefon, to różnego rodzaju programy i aplikacje Które zapewnią ci rozrywkę na wiele godzin Wybierz dla siebie rodzaj gry który najbardziej ci odpowiada.