Aplikacje na telefon ułatwiające życie

Codziennie powstają setki nowych aplikacji mobilnych. Twórcy realizują przeróżne pomysły, a naszym zadaniem jest ich poznawanie i wykorzystywanie aplikacji do ułatwienia sobie codziennego życia. Oto lista najciekawszych aplikacji na twojego smartfona, które ułatwiają codzienne czynności.

Aplikacja na telefon – To do list

Jesteś osobą małą zorganizowana? Często zapominasz co miałeś zrobić danego dnia? Przez natłok obowiązków nie jesteś w stanie zapamiętać jakie były twoje cele na określony dzień? Doskonałą aplikacją na telefon dla ciebie jest to do list. Jest to program, w którym możesz zapisywać zadania do wykonania, a także tworzyć całą grupę projektów i nadawać im nazwy które są zgodne z ich przeznaczeniem. Szukasz aplikacji która pomoże ci stworzyć listę na zakupy? A może masz coś ważnego do zrobienia? Możesz to szybko dodać do swojego programu. Dodatkowym plusem waplikacji na telefon tego typu fajne jest to, że możesz dodawać daty do poszczególnych wpisów, a także ustawiać je od najważniejszych do tych mniej istotnych.

Aplikacja na telefon – gdzie jest bliski?

Aplikacja tego typu to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy martwią się o swoje dzieci. To program, który pomaga zlokalizować gdzie aktualnie znajduje się zaznaczony użytkownik. Dodatkową opcją jest ustawienie strefy pobytu. Przykładowo można ustawić szkołę, pracę lub centrum handlowe, którego nazwa zależy od ciebie. Jeżeli obserwowana osoba opuści dany obszar zostaniesz o tym od razu poinformowany. Jest to nieskomplikowany program, który pozwala doskonale zadbać o bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich.

Aplikacja na telefon – Mirror

Noszenie tradycyjnego lusterka może być kłopotliwe i niewygodne, a co więcej niebezpieczne w podróży. Zwykłe lusterko może zostać uszkodzone, jednak nadal potrzebujesz czegoś dzięki czemu będziesz mógł spojrzeć, czy twoja fryzura jest odpowiednia, czy szminka nie rozmazywała się po jedzeniu, a także skontrolować, jak wygląda twój makijaż po całym dniu pracy. Jeżeli potrzebujesz tego rodzaju pomocy zaopatrz się w aplikacje na telefon Mirror. Dzięki niej zyskasz pewność siebie i komfort na każdym kroku.

Aplikacja na telefon- Yanosik

Program ten powstał z myślą o kierowcach, aplikacja polega na tym, że zbliżając się do radaru lub kontroli policyjnej, czy usterki na drodze każdy użytkownik, który korzysta z danego programu zostanie o tym poinformowany. Yanosik jest aplikacją która przyda się szczególnie kiedy jedziesz w określone miejsce po raz pierwszy i nie znasz drogi. W program wprowadzamy miejsce docelowe, do którego system wyznacza trasę, a podczas jazdy nie musimy martwić się o ewentualne trudności, ponieważ miły głos asystenta powiadamia nas o wszystkim co znajduje się przed nami.