Jakie aplikacje do obróbki zdjęć wybrać?

Z pewnością nie jeden z was poszukuje ciekawych i sprawdzonych programów do obróbki zdjęć. Jeżeli zależy ci na obróbce zdjęć bezpośrednio na telefonie, koniecznie przekonaj się jakie aplikacje doskonale nadają się do takiego zadania. Pamiętaj, że jednym z najważniejszych aspektów jaki należy mieć na uwadze podczas wybierania smartfonu, jest to w jakiej jakości ma on aparat fotograficzny. To właśnie smartfon najczęściej towarzyszy nam w podróżach i ciekawych sytuacjach życiowych. Nic więc dziwnego w tym, że każdy z nas chce by robił on piękne zdjęcia wysokiej jakości, które pozwalają na dzielenie się cennymi momentami z bliskimi.

Jakie są najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć?

Photoshop Express to darmowa aplikacja na telefony i tablety, która umożliwia edycję zdjęć. Daje ona możliwość zmieniania kontrastu, balansu bieli i kadrowania, jest też wyposażona w bardzo ciekawe filtry, które pozwolą nam odmienić wygląd zdjęcia w kilka sekund.

Afterlight- aplikacja do obróbki zdjęć

To program który został wyposażony w wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Jest to aplikacja, która wyróżnia się na tle konkurencji. Nie posiada ona zbyt wielu filtrów, jednak są one niezwykle stylowe i w prosty sposób mogą nadać zdjęciu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Lightroom mobile

Aplikacja do obróbki zdjęć na telefon Lightroom jest jedną z najbardziej zaawansowanych aplikacji do obróbki zdjęć. Jest to program mobilny, który odpowiada podstawowej wersji PC. Umożliwia ona przycinanie zdjęć, obracanie ich, a także kadrowanie i korektę balansu bieli. Daje możliwość zmiany kontrastu. Jest ona także w stanie podbić kolory i nakładać ciekawe filtry na zdjęcia.

Snap Speed

Jest to zaawansowany program który pozwala na edytowanie zdjęć na telefonie. Aplikacja umożliwia edycję zdjęcia w sposób warstwowy. Jedną z najbardziej przydatnych funkcji tego programu jest narzędzie do naprawiania, które daje możliwość selektywności edycji wybranych elementów. Nie można również zapomnieć, że jest to program który umożliwia sprawną korektę do zdjęć twarzy.

Inne aplikacje do obróbki zdjęć

W pewnym sensie za doskonały program do obróbki zdjęć można uznać aplikację Instagram. Jest to program który oferuje bogatą paletę filtrów, a także daje możliwość ręcznego regulowania natężenia wszystkich zmian. Ważne jest to, że zdjęcie po obróbce można w kilka sekund od razu opublikować – nie tylko na profilu instagramowym, ale również innych stronach i mediach społecznościowych. Wystarczy jedynie zsynchronizować jest kontem na Instagramie.