Modne fryzury męskie 2020

2020 rok należy przede wszystkim do popularnych klasycznych fryzur, ale nie do końca sztampowych. Szalenie na topie będą podkreślone lekkim sznytem. Najważniejsze, żeby było naturalnie i wygodnie, co oznacza, że zadaniem mężczyzny nie będzie półgodzinne stanie przed lustrem podczas próby ułożenia niesfornych włosów. Wręcz przeciwnie. Kilka minut i do pracy. Co jeszcze jest na topie? Podpowiadamy.

Modna fryzura męska 2020 – Buzz cut

Buzz cut, to absolutny hit tej wiosny. Fryzura ta jest bardzo sportowa, ale wymaga jednak sporej precyzji od fryzjera, szczególnie, jeśli w grę wchodzi zestawienie jej z zarostem. Wtedy warto postawić na profesjonalny salon fryzur w którym można też liczyć na usługi barbera https://barbershop-praga.pl/#kontakt. Buzz cut świetnie rozumie się z brodą. To fryzura szalenie wygodna, bo włosy są przycięte przy samej głowie, albo mają zaledwie kilka milimetrów.

Zobacz także: https://openzone.pl/jak-prawidlowo-dbac-o-brode/

Dla miłośników fantazji French Crop

Tu mamy znów do czynienia z dość krótkim cięciem, ale jedynie po bogach. Góra pozostaje długa, a przynajmniej średnio długa. Można porównać ją do takiej czapki na jaką składają się rozwichrzone, dość nieregularnie ułożone włosy. To znów dobra propozycja dla amatorów brody, jednak tutaj w nieco krótszym wydaniu. Nie bez znaczenia znów może okazać się wsparcie barbera, aby nie dopuścić do braku symetrii i tego, że powstaną nieregularne krzywizny.

Fryzura z pazurem, czyli Undercut

To kolejna modna fryzura męska 2020. Świetnie pasuje zarówno do codziennych, jak i biznesowych stylizacji. Jest nieco nonszalancka, ale odpowiednio ułożona może być nawert elegancka. Kwestia podejścia. Góra jest dość długa i stanowi mocny kontrast dla krótko przystrzyżonych boków. Doskonale kontrastuje z brodą, ale równie dobrze może prezentować się u mężczyzn którym z zarostem nie jest po drodze.

Moda modą, ale najważniejsze jest to, aby wybrać odpowiednią fryzurę zarówno do osobowości, jak i stylu, w którym czujemy się najlepiej. Nie każde topowe uczesanie pasuje do danej urody, układu twarzy czy też tego, w jaki sposób mężczyzna nosi się na co dzień. Ważne jest więc, aby poszukać dobrego fryzjera, który określi czy dobrze jest postawić na trendy, a jeśli tak, to w których danemu mężczyźnie będzie najlepiej. Dobrze jest szukać wsparcia u barberów, którzy oprócz usług związanych z pielęgnacją zarostu, będą w stanie pomóc wybrać fryzury, które będą dobrze z nim współgrały. To już dobra ścieżka do tego, aby czuć się komfortowo.