Kurtki z nadrukiem dla pracowników – jakie wybrać?

Zamierzasz zaopatrzyć swoich pracowników w kurtki z nadrukiem? Zobacz, jakie z nich dostępne są obecnie w sprzedaży i o czym pamiętać podczas ich wybierania!

Kiedy warto kupić kurtki dla pracowników?

Kurtki dla pracowników jako odzież robocza powinny być im przekazane wtedy, gdy istnieje ryzyko, że zabrudzą albo zniszczą oni własną odzież. Również są one stosowane wtedy, gdy pracownicy wykonują swoje obowiązki na zewnątrz, dlatego też narażeni są na działanie czynników atmosferycznych jak deszcz, śnieg.

Zakupienie kurtek dla pracowników to jednak nie tylko kwestia przekazania im odpowiedniej odzieży roboczej, ale również kształtowania profesjonalnego wizerunku firmy. Pracownicy, którzy otrzymali kurtki z nadrukiem, mogą wyglądać wtedy o wiele lepiej niż w sytuacji, gdy noszą własne, prywatne ubrania. Firma w rezultacie jest wtedy lepiej odbierana przez swoich klientów i kontrahentów.

Rodzaje kurtek reklamowych – co wybrać?

Producenci oferujący kurtki z nadrukiem mogą zaoferować je swoim klientom w wielu wariantach. Mogą być one przeznaczone zarówno do noszenia podczas pór przejściowych, jak i zimą.

Do często kupowanych kurtek z nadrukiem wśród firm zaliczają się modele jak:

1. Wiatrówki

Lekkie i wytrzymałe kurtki przeznaczone na cieplejsze dni wiosny i lata. Najczęściej wykonane są z materiału odpornego na wilgoć, dlatego skutecznie chronią one przed przelotnymi deszczami, a także przed nieprzyjemnym wiatrem.

Dostępne są także praktyczne kurtki z nadrukiem chowane do dołączonych do nich torebek, które można potem łatwo schować do torby, a nawet do kieszeni.

2. Kurtki softshell

Tego typu kurtki charakteryzują się zastosowaniem technicznej tkaniny, która wyróżnia się odpornością na wilgoć oraz na czynniki pogodowe. Jest przy tym oddychająca, dlatego nie ogranicza wentylacji również podczas intensywnego wysiłku.

Kurtki softshell są bardzo popularne wśród sportowców, ale również mogą być one wykorzystywane przez pracowników w firmie podczas pór przejściowych jak wiosna, jesień.

3. Kurtki zimowe

Gdy pracownicy wykonują obowiązki na zewnątrz, warto też zaopatrzyć ich w zimowe kurtki z nadrukiem. Takie kurtki są dostępne w różnych wariantach, na przykład mogą mieć pikowanie albo mogą być wyposażone w polarową podpinkę.

O czym pamiętać przy zakupie kurtek dla pracowników?

  • Dobierz kurtki w odpowiednim rozmiarze – skonsultuj się z pracownikami i zbierz informacje o noszonych rozmiarach.

  • Dopasuj kolorystykę kurtki do kolorystyki firmy – dzięki właściwym kolorom można też sprawić, że firmowe logo będzie lepiej widoczne.

  • Przygotuj projekt graficzny – nadruki na kurtkach mogą być wykonane na przedzie, z tyłu, a także na rękawach.