Jak wybrać najlepszy stół ogrodowy z krzesłami?

Stół ogrodowy i dodane do niego krzesła to idealny zestaw na rodzinne spotkania i imprezy. Na co należy zwrócić uwagę wtedy, gdy kupuje się takie meble ogrodowe? Wyjaśniamy i doradzamy!

Stół z krzesłami do ogrodu – jaki materiał będzie najlepszy?

Meble jak stół ogrodowy z krzesłami – https://hastegarden.pl/stoly-krzesla-ogrodowe.php są obecnie produkowane z różnych typów materiałów. Różnią się one pomiędzy sobą nie tylko pod kątem wyglądu, lecz też swoich właściwości, dlatego warto przyjrzeć się bliżej temu, z czego wyprodukowane jest umeblowanie.

Obecnie najczęściej kupowane są zestawy mebli ogrodowych ze stołami i krzesłami wykonane z metalu. Do wyboru są zarówno modele ze stali, jak i z aluminium. Mogą być one malowane na różne kolory, aby nadać im atrakcyjny wygląd.

Również można zdecydować się na stół ogrodowy z krzesłami wykonany z naturalnego, litego drewna. Ma on naturalny i elegancki wygląd, ale wymaga okresowej konserwacji. Warto więc o niej pamiętać, aby umeblowanie wyglądało dobrze na lata.

Na uwagę zasługują również zestawy wykonane z technorattanu. To rodzaj tworzywa sztucznego, które jest wyplatane i przypomina naturalny rattan. Takie zestawy mebli ogrodowych również mają atrakcyjny wygląd i świetnie sprawdzają się do ogrodów, na balkony, tarasy.

Obecnie popularne są także zestawy zawierające krzesła wyplatane ze sznurków. Mają one efektowny, ażurowy wygląd i świetnie wpisują się w styl boho.

Zestaw mebli ogrodowych ze stołem – ile krzeseł wybrać?

W sprzedaży można znaleźć zestawy wyposażone w stół oraz różną liczbę krzeseł. Jak dopasować je do własnych potrzeb?

Przede wszystkim warto uwzględnić liczbę osób, które mają korzystać z takiego kompletu. Dodatkowo trzeba uwzględnić wymiary miejsca, gdzie zamierzamy umieścić tego typu zestaw mebli ogrodowych.

Najczęściej kupowane są zestawy mebli ogrodowych tego typu przeznaczone dla 6-8 osób. W mniejszych przestrzeniach można z kolei skorzystać z mebli, które przeznaczone są dla 4 osób.

Do wielu zestawów można także dokupić dodatkowe krzesła z zestawu, dlatego wtedy, gdy będzie ich za mało, można łatwo uzupełnić swój komplet.

Ile kosztuje stół ogrodowy z krzesłami?

Ceny za stół ogrodowy z krzesłami są zróżnicowane. Zwykle trzeba przygotować się na koszt od około 800 złotych za mniejszy komplet, natomiast za ten duży należy zapłacić nawet około 3000 złotych.

Dzisiaj meble ogrodowe można również wygodnie zamawiać w internecie, dlatego warto zobaczyć dostępne oferty w sklepach internetowych, by wybrać dla siebie najlepsze umeblowanie w przystępnej cenie. Zamawiając komplet w internecie, można zaoszczędzić czas i pieniądze!

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com