Sposoby na wakacyjne zaręczyny

Zaręczyny wpisują się w jedne z najważniejszych wydarzeń w każdym związku, stąd też zatroszczenie się o ich odpowiednią organizację ma duże znaczenie. Lato sprzyja zaskakiwaniu, wychodzeniu na zewnątrz, wyjazdom – słowem – stwarza ogromne możliwości na to, aby móc zorganizować zaręczyny, które wpiszą się w oczekiwania najbardziej wymagających partnerów. Mamy kilka pomysłów na to, aby stały się one niezapomnianym wydarzeniem wspominanym przez lata. O jakich mowa? Podpowiadamy.

Zaręczyny w plenerze

Lato sprzyja organizowaniu różnego rodzaju pikników, wycieczek rowerowych za miasto czy też długim spacerom. Dlaczego by nie skorzystać z potencjału, jaki dają? Otóż jest to idealne rozwiązanie, ponieważ wpisze się zarówno w potrzebę zaskoczenia, jak również tego, że będzie można wspominać to wydarzenie przez długi czas. Świetnym sposobem na zaręczyny jest na przykład zorganizowanie plenerowego poczęstunku, z truskawkami, szampanem i przekąskami w tle. Pierścionek zaręczynowy może zostać skrzętnie ukryty w koszu piknikowym, który oczywiście otworzy przyszła narzeczona. Mogą wyskoczyć z niego także małe baloniki, co tylko doda sytuacji uroku. Nie bez znaczenia pozostaje także potencjał letniego plenerowego spaceru w blasku księżyca, który będzie sprzyjał miłosnym wyznaniom. Można także zaszaleć i postawić na to, żeby jednak na znaczeniu miała jakaś wycieczka za miasto. Wypad tylko we dwoje. Takie działanie stwarza wiele możliwości na zaręczyny.

Zobacz także: https://levelone.pl/jak-wybrac-pierscionek-zareczynowy/

A może zaręczyny podczas podróży marzeń?

Jeśli nasz partner ma marzenia, aby wyjechać gdzieś i myśli o tym przy okazji każdych kolejnych wakacji, to może warto jest spróbować spełnić właśnie tego lata? Cóż to byłaby za przygoda, zaręczyny w miejscu do którego chciało się dotrzeć latami. Na pewno wiele osób marzy o takich! Spełnienie marzenia życia o podróży na pewno zostanie docenione, co być może także wpłynie na pozytywną decyzję. Oczywiście mówimy o tym z przymrużeniem oka. Koniec końców liczy się przecież miłość i sam fakt, że związek traktujemy bardzo poważnie. Postawmy tylko wcześniej na wizytę u dobrego jubilera, takiego jak ten http://www.jubileraura.pl/ u którego będziemy mieli bardzo dużo możliwości wyboru pierścionka zaręczynowego. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że właśnie w tym salonie z powodzeniem można także stworzyć swój projekt wymarzonego, który wybranka serca na pewno doceni.