Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G 75 EUW – najskuteczniejszy w walce z alergią

Alergia to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz większą liczbę osób. Na różnego rodzaju alergie chorują nie tylko dorośli, ale już nawet bardzo malutkie dzieci. Rozwój cywilizacji i przemysłu sprawia, że alergia dotyka już ponad 40 procent mieszkańców Polski.

Jakość powietrza w naszym kraju jest delikatnie mówiąc nie najlepsza i być może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale właśnie ta niska jakość powietrza ma znaczenie także dla rozwoju alergii. Dbanie o jego czystość we własnym mieszkaniu, szczególnie w sezonie grzewczym ,ale również okresach większego pylenia, pozytywnie wpływa na samopoczucie alergików, a także może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka zachorowania na nią.

Oczyszczacze firmy goodair w trosce o Twoje zdrowie

Wystarczy spojrzeć przez okno w okresie jesienno-zimowym, aby gołym okiem zobaczyć unoszący się w powietrzu smog, który negatywnie wpływa na organizm ludzki. Poza smogiem w powietrzu znajdują się także inne zanieczyszczenia, które nie są obojętne dla naszego zdrowia, jak roztocza, wirusy bakterie, kurz, pleśń, grzyby, czy alergeny. Oczyszczacze firmy goodair, skutecznie filtrują powietrza właśnie z wymienionych zanieczyszczeń, tym samym przyczyniając się do wzrostu odporności, zmniejszenia zachorowalności na alergie, lepszego snu i samopoczucia, zwiększonej koncentracji, czy nawet lepszej kondycji skóry.

Oczyszczacz powietrza do domu, mieszkania, czy nawet biura powinien być dobrany pod kątem powierzchni oczyszczania oraz jego wydajności, a także funkcji czy po prostu możliwości finansowych. Kupując oczyszczacze firmy goodair zyskujemy czyste powietrze we własnych czterech ścianach.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz do walki z alergią

Wracając w tym artykule do alergii, warto dodać, że oczyszczacze firmy goodair, również te japońskiego producenta, nie tylko zmniejszą ryzyko zachorowania na alergie, ale będą stanowić doskonałe wsparcie dla osób już na nią chorujących. Dlaczego? Przekonajmy się na przykładzie popularnego modelu Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacza dla wymagających.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz dostosowany jest do większych pomieszczeń, dlatego sprawdzi się zarówno w prywatnych domach, jak również biurach. Złożony system filtracji poprzez:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA H13

  • filtr nawilżacza

  • Jonizator Plasmacluster

Ten sposób filtrowania powietrza pozwala na usuwanie z niego różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym alergenów, roztoczy, czy kurzu, tym samym zmniejszając ryzyko zachorowania np. na astmę. Potwierdzeniem takiego działania jest otrzymany certyfikat British Allergy Foundation Seal of Approval.

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz, działa nie tylko skutecznie, ale również bardzo cicho, dlatego jeśli szukamy urządzenia, które swoim działaniem nie zakłóci codziennych czynności, a nawet spokojnego snu, będzie wyborem idealnym. Warto dodać, że ten model to zdecydowanie urządzenie dla wymagających klientów, ilość czujników, wskaźników oraz trybów pracy, a także najmocniejszy na rynku generator jonów High-Density 25000, wszystko to czyni Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz wyjątkowo dobrym modelem, jeśli nie lubimy zadowolić się przeciętnością.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl