Modowe zapowiedzi na rok 2022!

Koniec roku to przełomowy moment, w którym spoglądamy w przyszłość z oczekiwaniem na coś nowego. Nie inaczej jest w przypadku mody. Wszyscy, którzy starają się na bieżąco podążać jej trendami, chcą już teraz wiedzieć, czego nie powinno zabraknąć w garderobie w nowym roku. Zatem, jakie ubrania będą modne w 2022? Jakie wzornictwo i kolorystyka będą królować?

Jeśli chodzi o modne ubrania w 2022, to możemy spodziewać się, zarówno nowinek, jak i powrotów. Mile widziane będzie łączenie klasyki z nowoczesnością! Na przykład ponadczasowa krata, jako wzór, nowocześnie, a czasami nawet abstrakcyjnie skrojonego, damskiego garnituru.

Jeśli mowa o powrotach, to przede wszystkim o garsonkach! Spódnica ołówkowa, skompletowana z marynarką, to będzie najmodniejszy wybór do biura. Damskie garsonki, mogą być bardzo proste i zachowane w stonowanej kolorystyce, lub nieco bardziej ekstrawaganckie, czyli pełne wzorów. Skoro już mowa o zdobieniach, to do łask powracają frędzle! Sukienki z frędzlami rodem z lat 20 to znowu, aktualny i gorący trend w świecie mody. W przypadku bardziej szykownych kreacji warto stawić na sukienki w mocnej czerwieni lub kolorze srebra bądź złota. Zatem to nie czas na skromność, a przeciwnie nutkę szaleństwa!

Szukasz modnych ubrań? Odwiedź: https://hurtownialuka.pl/pl/4-odziez-damska

Modowe must have

Szybko będzie można zauważyć również modę na skórę i lateks. Może się wydawać, że te materiały towarzyszą nam już od kilku sezonów, ale tym razem można pójść o krok dalej! Czyli właściwie zdominować całą stylizację modną, czarną skórą. Długi płaszcz, rodem z matrixa, czy też joggersy z materiału imitującego skórę, to odważny, ale w tym sezonie też wyjątkowo trafny wybór.

W nadchodzącym roku, zdecydowanie z szaf nie należy pozbywać się kwiecistych sukienek i otulających kardiganów. Te ubrania, nadal utrzymują wysoką i mocną pozycję w świecie mody. Rozpinane swetry, różnej długości, na guziki lub przepasane ozdobnym paskiem, są niezwykle uniwersalne, dzięki czemu modnie uzupełnią każdą stylizację. Natomiast kwieciste sukienki, to modowy must have na sezon wiosenny i letni.

Moda lubi odzwierciedlać ducha swoich czasów. Aktualnie rośnie na sile trend eko, zatem z pewnością powinno się stawiać na naturalne i bezpieczne tkaniny. Nie da się też ukryć, że staramy się coraz mocniej wyrażać swoją indywidualność, a takie kwestie jak wolność i prawa człowieka są nadrzędnymi wartościami. Dlatego również w modzie, tolerowana jest wszelaka swoboda i kreatywność. Mile widziane są odważne i pomysłowe łączenia stylów oraz indywidualne podejście do mody.