Jak wprowadzić kolory ziemi do mieszkania?

Moda na kolory ziemi trwa w najlepsze. Modne tonacje to przede wszystkim różnej maści biele okraszone lekką nutą beżu. Do łask projektantów wkradła się zieleń – zwłaszcza w butelkowym wydaniu w duecie z szarościami, złotem czy też szarością. Kolory ziemi oprócz tego, że są w trendach, stanowią bardzo wdzięczną bazę aranżacyjną obok której nie można przejść obojętnie. Nadają charakteru każdemu wnętrzu sprawiając, że chce się w nim być. Jak więc je do niego wprowadzić? Podpowiadamy.

Modne kolory ziemi 2022 – o jakich mowa?

Wśród modnych kolorów 2022 bardzo wysokie miejsce należy do zieleni, a zwłaszcza w wydaniu butelkowym. Ta barwa doskonale sprawdza się zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i małej przestrzeni. Trzeba jedynie odpowiednio ją zestawić. W przypadku małych metraży stawiajmy raczej na pokrycie nią jednej ze ścian. Bardzo dobrze odnajdzie się w towarzystwie złotych dodatków czy też innego rodzaju zdobień w zbliżonej tonacji. Z kolei duże metraże mogą zostać ozdobione nią całościowo. Do tego na przykład lamele ścienne, które szturmem wkradły się do wyobraźni światowej sławy projektantów i miłośników dobrego designu i przepis na modne wnętrze mamy w zasięgu ręki.

Modne barwy ziemi 2022 to także różnej maści brązy

Brązy już od dawna nie były widziane we wnętrzarskich trendach, ale czas najwyższy to zmienić. Doskonale radzą sobie one w takim wydaniu i niewiele wskazuje na to, aby miało się to jakkolwiek zmienić. Można je wprowadzić całościowo do wnętrza, albo też postawić na utrzymane w jej tonie dodatki albo też akcesoria. Bez względu na to, na jaki sposób postawimy otrzymamy przepis na modne wnętrze 2022.

Postaw na moc bieli – barwy ziemi 2022

Biel jest ponadczasowa, co udowadniają ostatnie sezony. Lata doświadczeń projektantów udowadniają, że biel można wykorzystać w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl oraz metraż. Świetnie radzi sobie w zestawieniu minimalistycznym, jak również tym bardziej wytwornym. Doskonale można w niej dostrzec potencjał, który warto wykorzystywać. Nic nie wskazuje na to, aby biel miała otrzeć się o nudę we wnętrzu – wręcz przeciwnie. Świetnie sobie poradzi, warto więc dać jej szansę. Może pojawić się na ścianach, ale także na dodatkach czy też akcesoriach. Dajmy jej szansę i nie bójmy się, że z nią będzie zbyt ,,sterylnie”. Ba! Dzięki niej możemy nawet optycznie powiększyć przestrzeń.